פוסטים בנושא אג'נדה 2030

שמואל שעיה - Shmuel Shaya

המלחמה בסכנת האמנה החדשה של ארגון הבריאות העולמי: מה היה עד כה, מה הסטטוס הנוכחי ובעיקר – התוכנית להמשך, 1.12.23

לשיתוף הפוסט:

מה שהיה עד כה

לפני כחודשיים פתחנו במסע הסברה בקפלן – לערים חלקית: שמעבר לסכנה שהם רואים יש סכנה הרבה יותר גדולה שכמעט ואינה מטופלת.

היתה לנו הקשבה לא רעה אבל לא הגענו להיקפים הנדרשים למהפך.

ואז פרצה מלחמה עזה שגרמה שגם ההקשבה החלקית שזכינו – נדחקה לקרן זוית. תשומת הלב של הציבור היתה מופנית, ובצדק, לאיום היותר קרוב והיותר מוחשי.

לא היה עם מי לדבר.

ואז פיתחנו אסטרטגיה חדשה

בנוסף להסברה הקיימת לציבור הרחב – והיות ושר הבריאות הוא מש"ס, עלינו להגיע לרבני ש"ס שיוציאו פסק הלכה לשר הבריאות שעליו לעצור את הסכנה לעם ישראל

אושר קדוש ואני עשינו התדפקנו על דלתות הבתים הפרטיים והישיבות של רבני ש"ס (כולל דיינים, אבות בית דין חברי "מועצת חכמי התורה" וגם בבית הפרטי של הרב הראשי – הראשון לציון). יש רבנים שעשינו להם אמבוש ביציאה מהלשכות שלהם, בבתים וגם ביציאה מהמקווה.

לכולם הכנות ניירות הסברה, הצגנו מסמכים שהכינו לנו בצוות של זמיר סט ובעיקר הקשבנו. הבנו את הקשיים. הסברנו את הסכנה למדינת ישראל ולעם היהודי – והיתה אוזן קשבת נפלאה.

אך כאשר ביקשנו מהרבנים שיוציאו פסק הלכה – הם נרתעו. היו מוכנים להיות "מספר 2" שיחתום.

היינו מול שוקת שבורה: מלחמה בעזה שלוקחת את כל תשומת הלב של אזרחי ישראל. רבנים נהדרים ותומכים אך לא מוכנים לחתום ראשונים על פסק הלכה.

חזרנו אל חבר "מועצת חכמי התורה" שהיה לנו כמו אבא אוהב וסיפרנו לו על המצב העגום.

הוא נרתם לעזרה, התקשר אישית לשר הבריאות וצעק עליו שיפגש איתנו.

שר הבריאות הבטיח להיפגש אבל למרות פניה יומית אליו – מנהלת הלשכה הסביר "שהשר עסוק". חזרנו אל הרב והתחננו לעזרה לעם ישראל.

פנינו שוב אל הרב והוא מינה שליח – שר בכיר לשעבר בש"ס שילך פיזית לשר הבריאות ויציל את המצב. השר לשעבר קושר אל המומחה במסמכים – זמר, קיבל ממנו חומר כתוב וגם תידרוך ארוך בטלפון בטרם הפגישה עם שר הבריאות.

השר לשעבר נפגש עם שר הבריאות ועם אשר שלמון (נציג ישראל בארגון הבריאות העולמי) ועשה איתו דיון ארוך ומפורט אך השר לא שינה את דעתו (וההערכה האישית שלי היא שהלחץ שמופעל עליו מצד "הרשעים" גדול מכל הלחץ שאנחנו עשינו.

לא היתה ברירה ואז יהונתן ואני נסענו לכנסת להשפיע על חברי כנסת.

יהונתן דאג שיזמנו אותנו לדיון של ועדת הבריאות בנושא אחר (וכך נגיע לח"כית המנהלת ונוכל לדבר איתה בנושא שלנו) – וכך היה. הח"כית – אפילו שהיא מתנגדת חיסונים ואפילו שהיא חברה בועדת הבריאות – לא שמעה על הבעיה הקשורה לארגון הבריאות העולמי!

היא חיברה אותנו עם יו"ר ועדת הבריאות ועדכנה אותו במקביל ברמה כזו – שכאשר הגענו אליו הוא כבר "ידע את כל החומר" והבעיות מההדרכה של הח"כית…
וכשגעתי למשפט: בוועדת החקירה – האם שר הבריאות יוכל לומר "לא ידעתי"? – יו"ר הועדה הוציא את הטלפון מהכיס והקליד את הקונטקט של שר הבריאות ואמר שידבר איתו.
ולאחר שעה יצאה ממשרד הבריאות "הודעת הדוברת" שעשתה סוויץ' ענקי וחיובי בעלילה (ולמה זה חיובי – ההסבר בהמשך)…

וכשיונתן ואני יושבים במזנון הכנסת ביחד עם הלוביסטית המופלאה ומנסחים לח"כ טלי גוטליב מה לכתוב לשר הבריאות עוד הערב (30 שעות לפני הדד-ליין) – והלוביסטית המאד מנוסה מסבירה לנו *שאין שום סיכוי* שטלי גוטליב תוציא זאת לשר ובטח לא הערב – ואז לאחר 1.5 שעות מתפרסם המכתב שאינו משאיר שום מקום לטעות של ח"כ טלי גוטליב לשר הבריאות…

ובמקביל – אנחנו לא סומכים על שום נס ומארגנים הפגנה.

ופה הגיעו שני מלאכי שרת: תמיר מאשי והילה אייכהולץ.

הן יצרו בפעם הראשונה בחיים שלהם הפגנה: בתוך 48 שעות, ב-5 מוקדים, עם אנשים שרובם לא מכירים אחד את השני, עם שלטים חדשים וענקיים, תוכן חדש, מגאפונים חדשים וכו'.

כמו כן הם ניהלו את "קבוצת הוואטסאפ של ההפגנה" במשך 72 שעות (כולל יום לאחר מכן כשיונתן ואני היינו עסוקים בנושא אחר שיפורט תכף) עם הנחיות ברורות לכל הפעילים להפצה בכל מדיה אפשרית.

ובמקביל (כנראה שאלוהים אוהב אותנו ושלח את אושר קדוש שהפיץ חומרים לכל העולם החרדי כולל לרבני חב"ד, ואז) – אני מקבל טלפון מהרב דניאל סטבסטקי עם פסק דין כנגד מסירת סמכויות לארגון הבריאות העולמי.

יש לנו פוסק הלכה ראשון שיוצא בפסק הלכה פומבי!!!

ואני שולח זאת לתמיר.

ותמיר דואג ש-1,300 חברי קבוצות המומחה יפיצו זאת בכל הארץ.

ואני מקבל אינספור טלפונים מאנשים חרדים שרוצים לעזור ואני לא יכול לענות להם מעומס המשימות האחרות. אבל הם לא מוותרים וגם מצלצלים לי דרך הוואטסאפ וגם שולחים הודעות כי הם רוצים לעזור במשימה הלאומית.

ואספר רק על אחד מהם שהעלה את הנושא בקבוצת בית הכנסת של שר הבריאות…

וכדי שלא "נשתעמם" – יהונתן מקבל שיחת טלפון מהמלאכית יפה יוסף שדיברה עם ח"כ טלי גוטליב שהנחתה אותה מה לעשות בשעות האחרונות לפני הדד ליין. ויהונתן מעלה אותי על הקו. ומחלקים משימות. והתוצאה היא מכתב אזהרה של משרד עורכי דין ליועצת המשפטית לממשלה, ליועץ המשפטי של משרד הבריאות ולכל משרדי הממשלה הלוונטים.

וההגדרה היותר נכונה למכתב עוה"ד הוא מכתב הסברה כי התברר שרוב הנוגעים בדבר במשרדי הממשלה לא שמעו(!!!) על הבעיה והמכתב גרם להם לשמוע על כך בפעם הראשונה – מספר שעות לפני הדד ליין


הסטטוס הנוכחי

לפני כחודשיים התחלנו את הפעילות.
הבעיה היתה חוסר מודעות – "אף אחד" לא שמע עלינו ולא על הסכנה של ארגון הבריאות העולמי.

בעיה 1: אדם שלא שמע על זה, ואפילו אם הוא האדם הכי טוב בעולם – לא יעשה דבר. כי הוא לא שמע על זה.

בעיה 2: משרד הבריאות עשה הכל, ובמתכוון, מתחת לשולחן. ניסה לסגור זאת בחשאי ולהעמיד את מדינת ישראל בפני עובדה מוגמרת. אם עושים מודעות – הוא *חייב לטפל בזה*. לא יוכל לומר "לא ידעתי. אילו הייתי מודע – בוודאי שהייתי מונע את הסכנה".

בעיה3:  ארגון הבריאות העולמי הוא אירגון פשע. וארגוני פשע הכי חוששים מחשיפה – אם כנופיה רוצה לשדוד בנק ויש חשש קל שהתוכנית דלפה – הם יוותרו על השוד ולא משנה כמה כסף יש שם.

כך גם ארגון הבריאות העולמי – כשיראה שהנושא התפרסם במדינת ישראל הוא יעדיף לברוח לחורים האפלים משם יצא ולחפש מדינות יותר צייתניות. אני דואג לכל העולם אבל למדינת ישראל לפני הכל.

ואם הבעיה היא "חוסר מודעות" אז נייצר מודעות…

הוקמו 3 קבוצות מומחה.

הועברו הרצאות פרונטליות לפעילים בנושא: איך להפיץ ברשתות ובכלל, איך להסביר לעצמנו ולציבור וכו'.

הועברו ועידות זום (עם מעל 800 צפיות ביוטיוב).

בוצע ראיון בערוץ "ללא צנזורה"/מיכאל בלום (עם מעל 2,100 צפיות).

בוצעה הפגנה בחמישה מוקדים: בת"א 29 איש. בי-ם: כ-20 איש וכו'.

הופצו אינסוף הודעות ברשתות החברתיות וכו'.

הוקם אתר לכל הפוסטים שפורסמו עד היום (וברגע זה הודיע לי דניאל סלע שהקים את האתר בהתנדבות: "זה האתר שעשיתי עם הכי הרבה כניסות".

והכי חשוב:

גרמנו למשרד הבריאות להוציא "הודעת דוברות" שבה הוא נתן לנו את המתנה היפה ביותר שיכולנו לקבל: אישור שמשרד הבריאות יודע, מבעוד מועד, שיש טענות בציבור הרחב שהתיקונים באמנה מסכנים את מדינת ישראל!
משרד הבריאות לא יוכל לומר: "לא ידעתי. אילו הייתי מודע – בוודאי שהייתי מונע את הסכנה".

ומי שמודע לסכנה – *חייב לטפל בו*. והטיפול של משרד הבריאות יהיה פומבי, וישאלו שאלות קשות ולא יהיה אפשר לסגור דברים בחשאי ומתחת לשולחן.

ועוד יותר –

יהונתן הוציא מכתב אזהרה פורמלי/מעו"ד ודאג שכל צמרת משרד הבריאות וגם כל צמרת המשרדים האחרים כגון האוצר, המשפטים וכו' – כולם, כולם מודעים ויטפלו בפומבי!

חברים –

זהו הישג ברמה של מדינה וכולנו יכולים להיות מאד – מאד – מאד גאים בעצמינו!
🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

תוכניות להמשך

אנחנו נשב עם החברים בקבוצה של זמר, עוה"ד, היחצנים וכו'.

נגדיר מטרות, משימות לו"ז ונעדכן את כל 1,300 חברי קבוצות המומחה וקבצת ההפגנות.

תודה ענקית לכל משתתף, לכל פוסט ושיתוף, לכל מודעה, לכל פרסום ולכל נשימה של כל אחד ואחת מאיתנו שהשתתפו ותרמו למשימה קדושה זו.

אנחנו במקום מאד טוב הבוקר.

ואנחנו נכבוש את ההר!

אם יש עוד שאלות או דברים לא ברורים או מה ניתן לעשות בנושא – אנא הצטרפו "לקבוצות המומחה" בוואטסאפ שבה אני עונה מדי יום למעל 1,300 איש בנושא (קבוצה שקטה: אנשים שואלים אך רק אני עונה).

בקבוצה אני נותן:

  • כלים להבנת של מה שקורה.
  • כלים מעשיים לעצירת התהליך: עבורינו ועבור הסובבים אותנו.
  • כלים להורדת פחדים אצלינו, במשפחה וגם בהסברה לציבור.
קישורים לקבוצות

קבוצת וואטסאפ

להצטרפות לקבוצת וואטסאפ שקטה
(עם אפשרות לשאלות)

קבוצת טלגרם

לקבוצה שקטה בטלגרם
(פוסטים מועתקים מהוואטסאפ, אין אפשרות לשאול)

הפייסבוק שלי

לפייסבוק שלי
(רק חלק מהפוסטים מתפרסמים שם)

לראיון בערוץ "ללא צנזורה" / מיכאל בלום

לינק ליוטיוב המשך / עדכון מה קרה בשבוע האחרון, 29.10.23