פוסטים בנושא אג'נדה 2030

שמואל שעיה - Shmuel Shaya

מה באמת קרה במלחמה בעוטף עזה (לא מה שחשבתם)?

לשיתוף הפוסט:

נלמד כמה חוקי טבע:

1. כאשר משהו אינו הגיוני/אינו עושה שכל – זה סימן שאנחנו מחפשים בכיוון הלא נכון או את הבעיה הלא נכונה.

ולכן אין טעם שנחפש עוד פתרונות (כי אנחנו בכיוון השגוי ורק נמשיך עוד לשגות) וצריך הבנה מלאה של הבעיה.

ועוד חוק טבע: כשאר מוצאים את הבעיה האמיתית – הפתרון קופץ מעצמו.

ואם לא קפץ הפתרון – סימן שטרם הבנו את הבעיה.

2. אם אנחנו מחפשים את הבעיה ולא מצליחים למצוא בפרק זמן סביר – יש סיכוי שעשו לנו את "תרגיל הקוסם" – הקוסם עושה תנועות ומושך תשומת לב ביד ימין – ובאותו זמן, בלי שאף אחד שם לב, הוא מסדר את הקסם ביד שמאל.

אם לא מצאנו את הבעיה לאחר זמן סביר – כדאי שנסתכל לצדדים. מה שהקוסם לא רוצה שנראה.

3. מהי בעיה: שני רצונות שפועלים זה נגד זה ואין הכרעה תוך פרק זמן סביר.

4. כל הסבר שאינו פשוט – מיכל שגיאה / טעות / שקר / חוסר הבנה. אם משהו לא פשוט אז הוא אינו נכון (וצריך להשקיע עוד זמן ומאמץ עד שהוא יהיה פשוט).

5. פתרון אמיתי הוא פתרון "שכל החלקים מסתדרים" ואין עוד דברים לא הגיוניים. אם מתסדרים רק חלק – זה סימן שטרם הגענו לפתרון האמיתי.

6. רוע סביר – ניתן לעכל / לעמת. רוע קשה מאד/לא סביר – לא ניתן לעכל. יש תחושה של "לא יכול להיות כזה – מדובר בטעות כנראה".  היו יהודים שהצליחו לברוח ממחנות ההשמדה וחזרו למשפחותיהם בגטו וסיפור שיש השמדה שיטתית של יהודים והתגובה של בני משפחותיהם הייתה: "לא יכול להיות. אולי עושים מחנה עבודה. אולי מכים יהודים ומשפילים אותם ואפילו הורגים כמה. אבל רצח שיטתי? לא יכול להיות".

7. כאשר שני צדדים נמצאים במריבה (מעבר לזמן סביר) – זה סימן שיש גורם נוסף שמרוויח מהנושא. שאם לא כן – לאחר זמן הם היו מתיישבים לדבר ופותרים בפשרה כזו או אחרת. (למשל עו"ד לנושאי גירושין שמחמם את שני הצדדים. יצרנית נשק שמוכרת לשני הצדדים ומעוניינת בהמשך הסכסוך וכו')

לפיכך, בואו נגדיר את הבעיה עד שהיא תהיה פשוטה.

נתונים:

א. הצבא הישראלי הוא חזק מאד. הכח הצבאי של החמאס, ביחס לצה"ל, הוא קרוב לאפס. אין באמת השוואה בין שני כוחות אלו.

ב. הגדר היא הטובה בעולם: יש בה חיישני עומק נגד מנהרות, חיישנים מסוגים שונים (שכל אחד מגלה בדרך שונה ויש חפיפה ומצב של שתי וערב), מצלמות מסוגים שונים וטווחים שונים, מערכות מכ"ם, בלוני תצפית ועוד ועוד. אין מצב שחתול יתקרב לכיוון הגדר ומספר חיישנים יתריעו במקביל.

ג. איוש: יש תצפיתניות 24 שעות ביממה ומתוך ניסיון ומתוך פרסים שהן קיבלו – ידוע שהן מקצועיות מאד ומזהות דברים שלא יאומנו בזמן אפסי.

ד. יש מערכות אוטומטיות של "רואה – יורה" שכל מי שמתקרב לגדר יורים עליו באוטומט.

ה. יש כוחות צבא קבועים שמסיירים על הגדר 24*7. זה מה שיש להם לעשות. בכל התראה על כל חתול הכוחות המסיירים מוקפצים לאזור ההתראה ומגיעים בתוך כמה דקות. זה נוהל השיגרה.

ו. מודיעין – יש לישראל מערכות מודיעין מהמשוכללות בעולם. השב"כ יודע לגבי כל מנהיג בחמאס – מתי אכל צהרים, היכן ישן ועם מי הוא מדבר בטלפון ומה אמר. לא פעם יש סיכול ממוקד שבו חיל האוויר פוגע בחלון החדר שבו נמצא מנהיג החמאס והורג אותו אבל לכל החדרים ליד לא קורה דבר. שב"כ שולט באמצעים מודיעיניים בכל תנועה של כל איש חמאס. אין סודות מפניו.

ז. התארגנות: במבצע כזה פועלים 1000 – 1500 איש בתפקידים שונים ומתאמנים לכך במשך מספר חודשים. זה דורש תכנון מדוקדק ואימונים מרובים.

מה קרה בפועל?

א. מאות חמאסניקים, עשרות מכוניות חתכו את הגדר. נסעו לקיבוצים, מושבים וערים ופתחו במסע רצח של משפחות.

ב. אף אחד "לא גילה":

את התכנון.

את האימונים.

את ההתקרבות לגדר.

פריצת הגדר.

נסיעה לישובים יהודים ומסע הרצח.

התושבים הודיעו לכוחות הבטחון.

ג. השיתוק של צה"ל: 

חיילי הסיורים היו יכולים להגיע בתוך 3 – 5 דקות אך לא הגיעו כלל.

חיילי הכוננות בבסיסים היו יכולים לתגבר בתוך 10 – 15 דקות אך לא הגיעו.

מסוקי תקיפה היו יכולים להגיע בתוך כ-5 דקות אך לא הוזנקו.

כוחות הבטחון התחילו את הלחימה לאחר 5 – 8 שעות מתחילת האירוע.

ד. ישיבת ממשלה מתחילה 11.5 שעות מתחילת האירוע. מה יש לשרים לעשות כשפורצת מלחמה חוץ מאשר לשבת ולמצוא פתרונות? למה זה לוקח 11.5 שעות?!?

משהו כאן לא הגיוני לחלוטין, וזו הגדרת "רצונות מנוגדים".

ואם משהו לא הגיוני זה סימן שאנחנו מסתכלים על הבעיה הלא נכונה – וכל מה שחשבנו עד כה שזו הבעיה – איננו הבעיה האמיתית.

ובכן, הגענו לרגע: מה יכולה להיות הסיבה שאם אנחנו מבינים אותה אז כל חלקי הפאזל מסתדרים. שכל חלקי הפאזל מסתדרים זה עם זה והתמונה ברורה.

ההערכה שלי: 

1. ממשלת ישראל הזמינה את המלחמה.

2. ולכן היא דאגה שהוראות הבטחון השוטף לא יבוצעו.

(שהרי אם היו מזניקים בתוך 5 דקות, 3 מסוקי תקיפה שהיו יורים טילים על השיירה עוד לפני שהתקרבו לגדר – הם היו בורחים לכל עבר).

3. ולכן הממשלה לא התכנסה (אלא לאחר 11.5 שעות) למצוא פתרונות – כי לא רצתה למצוא פתרונות.

וזה מסביר לגמרי מדוע השב"כ לא איתר את ההכנות (או שאיתר וקברו את הדו"חות שלו), מדוע התצפיתניות לא ראו, מערכות "רואה – יורה" לא ירו, מדוע כוחות סיור ותגבור לא הגיעו. מדוע הצבא נכנס לפעולה לאחר 5 – 8 שעות ומדוע הממשלה לא התכנסה לפתור את הבעיה אלא לאחר שרוב הרצח הושלם.

וזה רוע כל כך גדול, (שלפי חוק הטבע לעיל) – קשה מאד לעכל אותו והתשובה של האדם הממוצע שחושב על זה לראשונה היא: "לא יכול להיות". רק שזה יכול להיות וזה מה שקורה גם אם לא נעים לנו לחשוב שהממשלה פועלת כנגד האזרחים. וחוק הגורם הנוסף: אם הישראלים והפלסטינים נלחמים כל הזמן אז הממשלה מרוויחה. אף אחד לא מתווכח איתה על "זוטות" כגון זכויות אדם וכו'.

ולמה שממשלת ישראל תזמין מלחמה כה נוראה?

התשובה: ישראל היא "מדינת המבחן" ליישום אג'נדה 2030 – לתוכנית להפוך אל כל תושבי כדור הארץ לצייתנים לממשלת הדיקטטורה העולמית של הפורום הכלכלי העולמי/WEF/קלאוס שוואב.

היא הראשונה בעולם שעשו על אזרחיה ניסוי רפואי/חיסונים – בקנה מידה ארצי.

שעשו ניסוי של חוזה מושחר עם פייזר וחסיון על דיונים לשלושים שנה – ולראות האם דעת הקהל תתעורר כנגד.

גלעד ארדן ביחד עם נציג מרוקו באו"ם דוחפים את אמנת ארגון הבריאות העולמי – להבטחת אמצעי אכיפה של האג'נדה באמצעות צווים הקשורים למגיפות (אמיתיות או מומצאות).

הראשונה (ביחד עם עוד שתי מדינות) שיוצאת מטבע דיגיטלי בינלאומי שיאפשר לממשלה העולמית של הפורום הכלכלי העולמי/WEF לנתק כל אזרח "לא צייתן" בעולם מחשבון הבנק ומכרטיס האשראי שלו.

(וגם ביטול הרשות השופטת, כח בלתי מוגבל למנהיג/דיקטטורה, מצלמות בכל פינה, ערי 15 דקות, מסלולי תחבורה ציבורית מוגזמים כדי שאנשים יוותרו על מכוניות ויהיו תלויים בתחבורה ציבורית ועוד)

והשלב הבא בתוכנית הוא משבר גדול (למשל מלחמה בעזה) שהמסקנה "היחידה ממנה" תהיה שצריך "ממשלה חזקה" שיכולה למחוק סופית את עזה ואת הטרור וכו'.

וכדי שתהיה ממשלה חזקה (עם "משילות) – ממשלה שיכולה לפעול כמו שצריך מול הטרור – אז הממשלה צריכה סמכויות מלאות שעוד לא היו לה.

ולכן זה מוצדק לבטל זכויות אדם (כי כשהתותחים רועמים – המוזות שותקות).

וכך אפשר להעביר את כל חוקי אג'נדה 2030 בהסכמת הציבור.

ראו איך לפיד וגנץ מתחננים לעבוד תחת ביבי…

הכל מסודר.

ותהיה מכה חזקה על רצועת עזה. והתדרדרות, וצעדי "חירום" על אזרחי ישראל – עד שיתרגלו. עד שיהפכו לצייתנים.

ואיך הממשלה יישמה את אי ביצוע הוראות הבטחון להגנה על המדינה?

על ידי מינוי בעלי תפקידים יס-מנים בשירות הציבורי, בצבא ובמשטרה שהם צייתנים לכל הוראת ממשלה בגלל: התניה של קבלת הג'וב בצייתנות מלאה או תקוה לקבל ג'וב או איומים על חיי הילדים / רצח עוזר אישי שגורם להם להיות מאד צייתנים ותוך רגע אחד.

וזהו "תרגיל הקוסם": עושים מלחמה ומושכים תשומת לב של כל העם (כפי שקיים כרגע) ובמקביל, בסתר, מעבירים אישור אמנה שטנית של ארגון הבריאות העולמי, ממוססים את מחאת קפלן, מכניסים את לפיד וגנץ לממשלה, מעלים מחירים וריבית של בנק ישראל ודירוג האשראי של ישראל שיש סיכוי שירד בקרוב – אבל מי שם לב לזוטות אלו כאשר יש מלחמה וכל יום מתים חיילים?!?

והתשובה שלהם היא "שכעת זה לא הזמן לדבר ולבדוק דברים כאלו – כי יש מלחמה".

אבל הפירומן ידליק 2 שריפות חדשות לפני שנחקור את השריפה הקודמת – וכך מובטח שלעולם לא נבדוק שום דבר.

אם יש עוד שאלות או דברים לא ברורים או מה ניתן לעשות בנושא – אנא הצטרפו "לקבוצות המומחה" בוואטסאפ שבה אני עונה מדי יום למעל 1,300 איש בנושא (קבוצה שקטה: אנשים שואלים אך רק אני עונה).

בקבוצה אני נותן:

  • כלים להבנת של מה שקורה.
  • כלים מעשיים לעצירת התהליך: עבורינו ועבור הסובבים אותנו.
  • כלים להורדת פחדים אצלינו, במשפחה וגם בהסברה לציבור.
קישורים לקבוצות

קבוצת וואטסאפ

להצטרפות לקבוצת וואטסאפ שקטה
(עם אפשרות לשאלות)

קבוצת טלגרם

לקבוצה שקטה בטלגרם
(פוסטים מועתקים מהוואטסאפ, אין אפשרות לשאול)

הפייסבוק שלי

לפייסבוק שלי
(רק חלק מהפוסטים מתפרסמים שם)

לראיון בערוץ "ללא צנזורה" / מיכאל בלום

לינק ליוטיוב המשך / עדכון מה קרה בשבוע האחרון, 29.10.23